Giełda Snowboardowa


GIEŁDA SNOWBOARDOWA przy kompleksie sportowym WARSZAWIANKA

Tel. 733 755 571

Posiadamy w ciągłej sprzedaży deski snowboardowe wraz z wiązaniami oraz buty dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dostępne długości desek snowboardowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych o wzroście od 120 cm do 176 cm, na ten moment nie posiadamy desek dłuższych, ale jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń a my postaramy się zrealizować zakup.

Nie trzeba znać długości potrzebnej deski, wystarczy przyjść do nas, podać nam wzrost oraz umiejętności, a my dobierzemy najlepszy sprzęt. Należy bowiem pamiętać, że nie tylko wzrost się liczy, ale również poziom zaawansowania oraz sylwetka. U nas są cały czas dostępni instruktorzy, którzy chętnie posłużą pomocą, wypytają o najważniejsze rzeczy i dopasują sprzęt.

Deski sprzedajemy zawsze z dobrze dobranymi wiązaniami, na miejscu regulujemy je i dopasowujemy do rozmiaru buta, stylu jazdy oraz do wagi snowboardzisty, co jest bardzo ważne w jeździe na stoku. Bezpieczeństwo bowiem to priorytet!

Sprzedajemy również buty snowboardowe od najmniejszych rozmiarów po rozmiar 48.
Buty są wygodne, dopasowują się do stopy oraz są ciepłe. Należy jednak zadzwonić przed przyjazdem w celu upewnienia się, czy dany rozmiar jest aktualnie dostępny.

Ceny ustalamy na miejscu, po oględzinach sprzętu i ocenie jego stanu technicznego oraz potrzeb serwisowych.

Na miejscu jest możliwość porozmawiania z kompetentną osoba na temat dobrego dobrania deski, wiązań i butów, a także wypożyczenia sprzętu przed jego zakupem w celu sprawdzenia.

Przyjdź a my zaopiekujemy się Tobą od A do Z.

Giełda jest otwarta:
środa 12-18
czwartek 12-18
piątek 12-18
sobota 12-18
niedziela 12-18

 

Merliniego 2a (Warszawianka -sale konferencyjne) KLIKNIJ